ASLAN Tesoro mio

 

ASLAN Tesoro Mio

   

ASLAN Tesoro Mio ur. 05.10.2012r. w hodowli Tesoro Mio
matka: Idriss Chatka Zielarki - Mł.Ch.Pl, Ch.Pl.
ojciec:  Tajson Dworski Pies  - Mł.Ch.Pl, Ch.Pl.
REPRODUKTOR rodowód -klik
Wzrost 67 cm
Waga 36 kg
Związkowe testy psychiczne

Niemiecki przegląd miotów NZB

zaliczone - 2014r.

zaliczony - 2013r.

Wynik badania stawów biodrowych HD-A
Wynik badania stawów łokciowych ED-0/0
Oczy - przebadane wole od chorób badanie 14.03.2015 u dr. J. Garncarza
Serce - przebadane wole od chorób badanie 14.03.2015 u dr. M. Garncarz
Genotyp DM DM - N/N
Wyszkolenie  
Tytuły

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski 

Najlepsze Baby
Najlepsze Szczenię
Zwycięzca  Młodzieży, Najlepszy Junior
Najlepszy Dorosły Pies w Rasie
res. CACIB

Zwyciezca Płci Przeciwnej  BOS
Zwyciezca Rasy  BOB 

Właściciel: Urszula Herwichowska
ul.Panka 8
Luboń 62-030, 
691 93 52 94
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

 

 Aslan na portalu WORKING DOG 

GALERIA ASLANA

 

 

ASLAN w oczach swoich właścicieli:

Aslan jest pierwszym psem w naszej rodzinie. Miał być po prostu towarzyszem codzienności, okazało się jednak, że nie tylko zawładnął sercami całej rodziny, ale jest także bardzo mądrym, towarzyskim i otwartym na ludzi psem. Do tego łatwo się uczy. Wygląda dostojnie, ale wydaje się, że cały czas siedzi w nim szczeniak: jego wariackie pomysły i niewyczerpane pokłady energii często powodują wybuchy śmiechu w całym domu.

Aslan – jak prawdziwy lew (podążając za źródłem pochodzenia tego imienia) mimo swojej szczeniackiej natury potrafi być statecznym, delikatnym, dobrze ułożonym psem. Posiada niezwykle rzadką cechę wśród przedstawicieli swojej rasy, mianowicie nie kradnie jedzenia! Mimo że jest łasuchem. Już samo to czyni go wyjątkowym hovawartem, ale dla nas jest jedyny z wielu innych, nawet prozaicznych powodów.

Zachęcona przez hodowczynię, pojechałam z Aslanem na pierwszą wystawę i okazało się, że jako szczeniak błyszczał w oczach sędziego i rokował wybitnie obiecująco. Tak zaczęła się nasza przygoda ze zdobywaniem doświadczeń wystawowych.

 

 

ASLAN  w oczach sędziego kynologicznego:

Aleksandra Świsulska "Elegancki, w doskonałych proporcjach z piękną mocną głową, ciemne oczy, dobrej długości szyja, prosta mocna linia grzbietu, dobrej długości ogon, pięknie poruszający się i pięknie prezentowany"przyznana lokata 1, złoty medal, CWC, ocena doskonała

Andrzej Szutkiewicz " Elegancki w dobrym typie, dobra wyrazista głowa, dobra linia górna i dolna, dobre kątowanie kończyn, swobodny ruch, dobry temeprament" przyznana lokata 2, srebrny medal, ocena doskonała

 

 

 Aslan tesoro mioAslan Tesoro Mio