Zjazd rodzinny Cordisków

 Zlot DC

W dniach 2-4 września 2011 r. brałam udział wraz z Idriss udział w II Zlocie Hodowli Donum Cordis. Wprawdzie niewiele mamy wspólnego z owczarkami belgijskimi, miałyśmy jednak wielką przyjemność uczestniczyć w tym spotkaniu.

Beatka ? właścicielka hodowli Donum Cordis ? oraz jej mąż Sebastian stanęli na wysokości zadania. Zjazd zorganizowany profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Miałyśmy możliwość doskonalić naszą wiedzę zarówno praktyczną (w agility i obronie) jak i teoretyczną. I tu w szczególności chciałabym podziękować lek.wet. Stefanowi Sekulskiemu za wykład na temat pierwszej pomocy dla psa.  

Bardzo miłą niespodzianką były dla mnie zawody OB 0 ? a raczej ich wynik. Zgłosiłyśmy się na nie tylko z uwagi na dodatkowy trening w stresującej sytuacji. Przy rozdaniu dyplomów czekało na mnie miłe zaskoczenie ? zajęłyśmy III miejsce ? ex aequo z Luśką i Sebastianem. Przyznam, że mocno mnie to zmotywowawało ? uważam, że miejsce lokatowe wśród startujących owczarków belgijskich to duże wyróżnienie.

Szczegółową relację ze zjazdu można przeczytać TUTAJ.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko podziękować i napisać ? do zobaczenia Przyjaciele za rok :D

Zielona Góra, 5 września 2011r.