Nowinki, nowinki

tesoro mio hovawartNo właśnie nowinki ...

Zgodnie z tradycją weekend mieliśmy bardzo atrakcyjny. W sobotę w Drzonkowie pod Zieloną Górą odbyła się Krajowa Wystawa Psów Rasowych. Tym razem, byłam na niej wyłącznie jako obserwator i opiekun małego Fisza z Krainy Żabek. Jestem pod wrażeniem oceniania sędziny Pani Anny Kochan. Skrupulatnie przyglądała się psom oceniając przede wszystkim ich budowę, ruch, wygląd. Oczywiście najbardziej kibicowaliśmy Carmen i jej przewodniczce Kasi. Carmen mimo całkowitej wręcz utraty okrywy włosowej po szczeniakach zaprezentowała się bardzo ładnie. Była wręcz pod dodatkowym obstrzałem sędziny, gdyż bez włosa każdy defekt budowy dokładnie widać. Dzielnie zdobyła swoje CWC.

Popołudnie upłynęło nam gościnnie i kawowo. Niestety moich sympatycznych gości poczęstowałam tylko resztką sernika, której nie udało się ukraść Idriss. Moja ukochana suka była tym razem sprytniejsza ode mnie i zwędziała 2/3 blachy.

W dziale o Historii Miotu B pojawił się także opis moich maluszków. Każdy z malców jest inny i każdy inaczej zawładnął moim sercem. Chętnych zapraszam na stronę z opisem ? KLIK.

Zielona Góra, 7 marca 2011r.