Szczęśliwego Nowego Roku 2015 !

ARYA I IDRISS  HOVAWARTSzczęśliwego Nowego Roku!

Na początek małe podsumowanie 2014 roku. Nasz poprzedni rok uważamy za udany. Doczekaliśmy się kolejnego miotu po naszej Idriss, a szczeniaki znalazły kochające domy. Z Aryą zrealizowaliśmy założone cele. Wystawowo sukces ukoronowany tytułem Championa Polski, który właśnie idzie do nas pocztą. Arya w pięknym stylu zdała egzamin BH i zaliczyła testy psychiczne ZKwP, przez co dopełniła ostatnich formalności do stania się suką hodowlaną. Ponadto zakończyliśmy pewien etap pracy obediencowej zdając egzamin PT1, podczas którego Arya uzyskała 198 punktów na 200 możliwych.

W nowym roku życzymy Wszystkim spełnienia marzeń i realizacji wyznaczonych celów. Właścicielom Skarbów życzymy kolejnego cudownego roku z ich podopiecznymi, a czekającym na szczenięta z naszej hodowli kibicujemy, aby urodziły się im te wymarzone i wyczekane hovawarty.

My bierzemy się za dalszą pracę szkoleniową Arysi. Zaplanowaliśmy także narodziny nowych szczeniąt, które będą zarówno po Idriss jak i po Aryi. Co czas przyniesie poznamy już w niedalekiej przyszłości.

 

Zielona Góra, 1 stycznia 2015r.