Mamy szczenięta - miot C

Tesoro Mio31 marca 2014 był kolejnym szczęśliwym dniem w naszej hodowli. Na świat przyszły Skarby z miotu C. Długo wyczekiwane przez nas i osoby zainteresowane naszymi malcami. Oczywiście Idriss jak zawsze miała swoją koncepcję na szczeniaki i w poniedziałek rano powitaliśmy ?Trzech muszkieterów?. Urodziło się trzech chłopców w kolorze blond. Dla niektórych trzy sztuki to być może mało, ale dla nas to wielkie szczęście, że są aż trzy, zdrowe i silne. Mleka mamy z pewnością im nie zabraknie.

Mamy zatem trzech chłopców w słusznym ?rozmiarze?. Ich waga to 600, 590 i 580 gram. Pierwszy z nich został ochrzczony roboczo (a może i na zawsze) imieniem Cezar Juliusz, w malutkim prezencie dla mojej koleżanki Julii hovawart Tesoro Mio(też posiadającej hovawarta), gdyż tego samego dnia obchodziła urodziny. Nazywamy go zatem Cezar, Julek, Czarek.. - możliwości jest wiele. Na pozostałe dwa wołamy na razie ?Pieszczochy?. Przyjdzie jeszcze czas na wybór imienia.

Pierwsze zdjęcia maluszków już pstryknięte. Będzie można obserwować ich rozwój w albumie. Zapraszam także do śledzenia historii miotu C.

Wszystkim naszym kibicom serdecznie dziękuję za trzymanie kciuków, myślenie o nas, za smski, maile i telefony. To bardzo miłe uczucie, kiedy tyle osób czeka na ten cudowny dar natury razem z nami.

Zielona Góra, 1 kwietnia 2014r.
foto: Iwona Piątkowiak