Szczenięta w Tesoro Mio

 

Nasze szczenięta posiadają udokumentowane pochodzenie, czyli rodowód. Szczenięta Tesoro MioOdchowywane są w warunkach domowych, w stałym kontakcie z człowiekiem i innymi zwierzętami. Do nowych domów trafiają z pełną dokumentacją miotu: metryką, wyprawką oraz informacjami dotyczącymi wychowania, żywienia i pielęgnacji.


Pragniemy, aby nasze szczenięta trafiły do właścicieli świadomych swej decyzji o zakupie psa. Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do  uczestnictwa w wystawach,  jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy.

 


ZAPOWIEDZI              MIOT B          MIOT A        MIOT C        MIOT D     MIOT E  


 

O tym w jaki sposób odchowujemy nasze mioty i ile czasu im poświęcamy możecie poczytać w poszczególnych historiach miotów:

historia miotu B

historia miotu A

historia miotu C

historia miotu D

historia miotu E

Szczenięta w 2012

 

SZCZENIĄT spodziewamy się LATEM 2012r.

 

Priorytety hodowlane

hovawart z kotem    Hodowla TESORO MIO jest hodowlą domową. Hodowanie psów nie stanowi dla nas źródła dochodu – zarabiamy na życie w inny sposób. Jest to zatem raczej hobby niż chęć wzbogacenia się.  hovawart i kot

Do naszych głównych założeń i celów hodowlanych należą:
- zdrowie,
- zrównoważona psychika,
- prawidłowy eksterier.

     Pies na co dzień przebywa z nami w mieszkaniu, nie zaś w zewnętrznym kojcu. Ma ciągły kontakt z ludźmi – przede wszystkim z dziećmi, innymi psami i zwierzętami.

     Wybór partnera dla naszej suczki jest dla nas trudny. Szukamy reproduktora z doskonałą psychiką i temperamentem oraz prawidłowym eksterierem. Zależy nam, aby  szczenięta były jak najbardziej zbliżone do wzorca rasy, zarówno pod względem cech charakteru jak i wyglądu. Hovawart to nie pies na kanapę, to pies o mocnej psychice, odważny, z dobrym popędem stróżująco-obronnym, a zarazem przyjacielski dla ludzi i chętny do pracy.  Właśnie na takich szczeniętach nam zależy.  Marzymy, aby psy z naszym przydomkiem odnosiły w przyszłości sukcesy na wystawach i w konkursach pracy, ale przede wszystkim pragniemy, aby były  dla Was najwspanialszymi na świecie przyjaciółmi.

Zapowiedzi szczeniąt

Szczenięta hovawart Z wielką dumą ogłaszamy, że w hodowli córce ANGELO MIO (FCI) 10 kwietnia 2019 przyszły na świat szczenięta. Urodziło się 8 Hovawartów, 4 czarne podpalane suczki i 4 samce: 3 czarne podpalane i 1 blond.

Rodzicami zostali:

Angel Tesoro Mio  Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski , BH, HD-A, ED 0/0

LEROY von der Hofreite   -  Champion Polski, Champion Słowacji, Champion Czech, BH, ZM, FPR3, IPO3, FH1, HD-A, ED 0/0

Zainteresowanych szczeniętami zapraszamy do kontaktu z hodowlą

KAROLINA MAKOWSKA
Zielona Góra
tel.: +48 693 55 70 90
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/AngeloMioFCI/ oraz www.angelomio.pl

 


 

 

w drugiej połowie 2019 roku planujemy miot

po Aryi Tesoro Mio


 przyjmujemy rezerwacje

SZCZENIĘTA HOVAWART


foto: Maciej Piątkowiak
Zdjęcie Miotu B Tesoro Mio

 

Podkategorie