Szczęśliwego Nowego Roku

31.12.2010 - Zielona Góra
 

Korzystając ze sposobności chciałam złożyć Wszystkim
najserdeczniejsze życzenia noworoczne,
abyście w tę cudowną noc zapomnieli o swoich troskach i przykrościach,
aby wszystkie złe chwile zapamiętane przez Was poszły w zapomnienie,
a te dobre przeistoczyły się w cudowne wspomnienia
w nadchodzącym Nowym Roku!

Kolejny Rok za nami ? Rok pracowity, pełen niespodzianek. Zrealizowaliśmy większość założonych przez nas celów.

Serdecznie dziękuję mojemu mężowi za wytrwałość, przyjaciołom za wiarę i motywowanie mnie w dążeniu do celu, przypadkowo spotkanym ludziom za życzliwość.

Wiosna tego roku była dla nas pracowita. Miałam przyjemność poznać Milana Hoyera i brać czynny udział w szkoleniu tropieniowym.  Rewelacyjnie ćwiczyło mi się pod okiem Marysi Pajzderskiej podczas seminarium Agility. Dziękuję również Beatce Karpecie, Jackowi Lewkowiczowi i Pavlowi Markuskowi za pracę nad posłuszeństwem i obroną. Cieszę się, że ich wkład w moje i Idriss kształcenie nie poszedł na marne. W czerwcu zdałyśmy egzamin na Psa Towarzyszącego, a we wrześniu godnie zaprezentowałyśmy się podczas VI Zielonogórskich Zawodów Obedience w klasie 0.

Sezon wystawowy również uważam za udany.  Idriss ukończyła dorosły Championat Polski mając zaledwie dwa lata, co uważam za olbrzymi sukces. W 2010 r. wzięła udział w zaledwie czterech wystawach, z czego aż trzy razy uzyskała tytuł Najlepszej Suki w Rasie- BOS, a raz tytuł Zwycięzcy Rasy ? BOB.

Dwukrotnie również docenili urodę Idriss redaktorzy miesięcznika PIES, publikując jej zdjęcie wśród 10 najładniejszych psiaków.

Wszystkie te sukcesy przyćmiewa jednak fakt, że Idriss spodziewa się potomstwa ! Sukcesem zakończyła się randka z niemieckim reproduktorem Cliffem vom Wildblumenlad. Owoc ich chwili ?zapomnienia? narodzi się już w styczniu.

Cieszę się, że Nowy Rok zapowiada się równie pracowity i ekscytujący !